Ал Џани Ил Манци (фокача)

320 ден

Маслиново масло, намаз од каламари црни маслинки, бејби рукола, шери домат, моцарела, говедски пршут

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ал Џани Ил Манци (фокача)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.