Анима мунди сендвич

150 ден

Топло пита лепче, пченица, хумус, маслинки, домати, марула, рукола, лути пиперчиња

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Анима мунди сендвич”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.