Вегетаријански бургер / 3 Бургери – Порција

290 ден

Морков, пченка, пиперка, брокула, компир, сол, лук, млеко во прав, сурутка во прав, магдонос, пипер, сончогледово масло, леб *Алергени: глутен, млеко

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вегетаријански бургер / 3 Бургери – Порција”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.