Класик багет донер

180 ден

Багет, телешко донер месо, марула, домат, кисели краставички, кромид, сендвич сос и кари.

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Класик багет донер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.