Клуб сендвич: Breakfast club

200 ден

x3 тост лепчиња XL, крцкава сланина, гауда кашкавал, пржено јајце, марула, домат, мајонез + (помфрит и сос)

Цена на производ
Додатоци
Вкупно
-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Клуб сендвич: Breakfast club”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.