Клуб сендвич: S.B.C club

210 ден

x3 тост лепчиња XL, мисиркини гради, гауда кашкавал, крцкава сланина, марула, домат, мајонез + (помфрит и сос)

Цена на производ
Додатоци
Вкупно
-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Клуб сендвич: S.B.C club”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.