Комбиниран сендвич: мортадела

170 ден

Бел багет, гауда кашкавал, мортадела, помфрит

Цена на производ
Додатоци
Вкупно
-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Комбиниран сендвич: мортадела”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.