Криспи Чикен

400 ден

Бриош лепче, пилешко месо, пармезан, ајзберг, домат, кромид, сенф, цезар сос, кечап, помфрит

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Криспи Чикен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.