Мортадели Ди Алекс (фокача)

230 ден

Маслиново масло, намаз од зелени маслинки, млечен намаз, мелени ф’стаци, бејби рукола, шери домат, мортадела

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мортадели Ди Алекс (фокача)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.