Посен врап

150 ден

Tортиља, X2 Веге плескавици, марула, домат, црвен кромид, кисели краставички, кечап и посен мајонез

Цена на производ
Додатоци
Вкупно
-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Посен врап”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.