Салата од киноа

310 ден

Марула, црвена марула, рукола, радич, шери домат, портокал, зелена јаболка, суво грозје, мед, сенф *Алергени: синап

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Салата од киноа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.