“Салата 101” 250гр.

310 ден

Ајсберг, марула, рукола, Пармезан, дресинг од сенф и мед Алергени: млеко, синап, мед

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате ““Салата 101” 250гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.