Скопски сендвич

250 ден

Лепче од хељда, пченица, намаз од авокадо, козјо сирење, маслинки, рукола, семки од тиква, власец

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Скопски сендвич”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.