Солена палачинка

260 ден

Павлака, кашкавал, шунка пилешка/свинска, кисели краставички, пелат, јајце, млеко, марула, шери домат

Цена на производ
Додатоци
Вкупно
-
+
  Ask a Question

Specs

Categories: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Солена палачинка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.