Супер Лука Ди Пршуто (фокача)

280 ден

Маслиново масло, намаз песто, мед, сецкани маслинки, бејби рукола, шери домат, моцарела, свинска пршута

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Супер Лука Ди Пршуто (фокача)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.