Топено сирење

270 ден

Сирење, кашкавал, домат, оригано, морско оревче, лепче на скара, лут пипер *Алергени: млеко, глутен, сусам

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Топено сирење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.