Три вида колбаси

370 ден

Свинско месо, црвен пипер, сланина, лук, праз, домат, лут пипер, пикантен сенф, веџис компир *Алергени: синап

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Три вида колбаси”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.