Туна

350 ден540 ден

Сос од домати, млечен кашкавал, туна, кромид, домат, маслинки, оригано

Цена на производ
Додатоци
Вкупно
-
+
  Ask a Question

Specs

SKU: N/A Category:

Дополнителни информации

Величина

Мала, Средна, Фамилијарна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Туна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.