Центар Бар мешана тава

480 ден

Пилешко месо, свинско месо, пиперка, кромид, печурки, BBQ сос, сланина, веџис компир *Алергени: синап

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Центар Бар мешана тава”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.