Чиа пудинг (250мл.)

100 ден

Чиа семе, растително млеко, микс овошје, јатки, путер од кикирики

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чиа пудинг (250мл.)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.