Чикенбургер со помфрит

210 ден

Бургер лепче, пилешко месо, сезонска салата, кромид, помфрит, сос по избор

Цена на производ
Додатоци
Вкупно
-
+
  Ask a Question

Specs

Categories: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чикенбургер со помфрит”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.