Чипс Мексикана

280 ден

Чипс, кашкавал, кромид, домат, пиперка, сол, бибер, лук, магдонос, чедар кашкавал

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чипс Мексикана”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.