Air Conditioner NEO ECO Prime G12C5C4/QCR3DI 12000BTU

18.980 ден

Интелигентен дизајн
ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА 35 М2
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SKOP) A++(6.1/4.04)
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ 3800 W
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ 4000 W
ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ 3500/3500 W
ВЛЕЗНА МОЌНОСТ НА ЛАДЕЊЕ 1100 W
ВЛЕЗНА МОЌНОСТ НА ГРЕЕЊЕ 1000 W
ПРОТОК НА ВОЗДУХ 560 М3
КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ 1.20 Л/Ч
НИВО НА БУЧАВОСТ 54 ДБ
РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА -15 ДО 50 СТЕПЕНИ ЦЕЛЗИУСОВИ
МАСА НА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА 8 КГ
МАСА НА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА 24 КГ
ФРЕОН R32
ФИЛТРИ- БИО ФИЛТЕР, ФИЛТЕР ЗА ПРАШИНА
5 ГОДИНИ УСЛОВНА ГАРАНЦИЈА
-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Air Conditioner NEO ECO Prime G12C5C4/QCR3DI 12000BTU”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.