Air Conditioner Neo Pure Inverter System 3.5KW G12R32

20.990 ден

– НАПОЈУВAЊЕ:220-240V 50HZ
– ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A+ / A++
– ЛАДЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 3200 W
– ПОТРОШУВАЧКА: 997W
– РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:ОД 15 С ДО 48 С
– ГРЕЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 3400 W
– ПОТРОШУВАЧКА: 941W
– РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА ЗА ГРЕЕЊЕ: ОД -15 С ДО 24 С
– ПРОТОК НА ВОЗДУХ: 550 М3
– БУЧНОСТ:37 DB
– РАЗЛАДЕН ФЛУИД:R32A
– ТЕЖИНА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА: – 8,5 KG
– ТЕЖИНА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА: – 34 KG
– ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА 15-30 M2
– ДИМЕНЗИИ НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА 842×596×320
– ДИМЕНЗИИ ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА 773×250×185

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Air Conditioner Neo Pure Inverter System 3.5KW G12R32”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.