Aucuba japonica ‘Variegata’

700 ден

Зимзелена грмушка со жолто-зелени листови.

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Aucuba japonica ‘Variegata’”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.