Baking Bread Chicken Menu

290 ден

Бургер лепче, бургер сос, поховано пилешко, бејкон џем, ајсберг, кисели краставички, 2x onion rings, помфрит, пијалок

Цена на производ
Додатоци
Вкупно
-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Опис


Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Baking Bread Chicken Menu”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.