Big Mac Burito Menu

390 ден

Тортиља, мелено јунешко месо, чедар x2, ајсберг, кисели краставички, кромид, помфрит, big mac сос, помфрит, пијалок

Цена на производ
Додатоци
Вкупно
-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Опис


Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Big Mac Burito Menu”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.