Chilli Chicken

210 ден

Бургер лепче, поховано пилешко, чили сос, ајсберг, кисели краставички, чедар

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Опис


Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Chilli Chicken”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.