Classic Crispy Chicken

160 ден

Бургер лепче, похован стек, кечап, кари сос, кисели краставички, кромид

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Опис


Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Classic Crispy Chicken”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.