Cotinus coggygria ‘Royal Purple’

1.200 ден

Листопадна декоративна грмушка за сонце.

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Cotinus coggygria ‘Royal Purple’”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.