Double Cheese Burger

180 ден

Јунешка плескавица, чедар кашкавал, гауда кашкавал, марула, домат, корнишони, кромид, бургер сос и кари сос

Цена на производ
Додатоци
Вкупно
-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Double Cheese Burger”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.