EMBRYOLISSE – CC Крем SPF20+ 30ml

1.730 ден

3 на залиха

-
+
  Ask a Question

Specs

SKU: EMBRLSS-3 Categories: , Availability:

3 на залиха

Опис

CC CREAM

ЦЦ КРЕМ ЗА ИЗЕДНАЧЕН ТЕН

ЛИЦЕ СПФ 20 30мл Хидратантна формула за свиленкаст изглед. Неправилностите,

фините линии и проширените пори се покриени со пигментирани

честички кои се прилагодуваат на секој тен на кожа.

ДЕЈСТВО:

>> Ја хидрира, омекнува и ја

прави кожата блескава

>>Обезбедува природен изглед

и изедначен тен

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:

>> Хијалуронската киселина

хидрира и измазнува

>>Глицеринот ја храни кожата

>>Пигментираните честички ги

покриваат недостатоцитe

НАЧИН НА УПОТРЕБА:

Нанесете на чиста и сува кожа

како самостојна или дополнителна

корективна нега која е во сооднос

со вашиот дневен крем. ИСКУСТВА ОД КОРИСНИЦИ3

> Прикрива неправилности 95%

> Се прилагодува на тенот на

кожата 84%

> Лесна текстура, добра

покривна моќ 84%

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EMBRYOLISSE – CC Крем SPF20+ 30ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.