Los Polos Wrap

190 ден

Тортиља, мед и сенф сос, поховано пилешко, чедар, ајсберг, кисели краставици

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Опис


Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Los Polos Wrap”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.