Skyler White

240 ден

Бургер лепче, поховано пилешко, похован кашкавал, бургер сос, ајсберг, кисели краставички, сланина

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Опис


Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Skyler White”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.