Spicy Chicken Burger

160 ден

Пилешки стек, халепењос (лути пиперчиња), марула, домат, кромид, корнишони, бургер сос, кари сос и лут сос

Цена на производ
Додатоци
Вкупно
-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Spicy Chicken Burger”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.